Hakkımızda

20 yılı aşkın süredir bulunduğumuz sektörlerin en önde gelen kuruluşlarından olmanın omuzlarımıza yüklediği sorumluluk gereği, üzerimize duşen görevi hakkıyla yerine getirmek ve modern Türk tarımına maksimum katkıyı sağlamak hedefiyle çıktığımız yolda, çiftçi ve çevre dostu gübre üretimi ve pazarlaması şirketimizin birinci önceliğini oluşturmaktadır.

75.000 ton/yıl kapasiteli modern entegre tesislerimizde farklı kullanım yöntemlerine ve amaçlarına yönelik olarak sürdürmekte olduğumuz üretimimizi organik gübre , organomineral gübre ve hümik asit olarak üç ana başlık altında toplayabiliriz. Üretimimiz ülkemiz ekonomisine ciddi bir katma değer sağlıyor olmanın yanısıra, çevre halkının istihdamına ciddi oranda destek olmakta ve hayvansal ve tarımsal atıkların çevre kirliliğine yol açmasını engelleyerek güvenle bertaraf edilmesini sağlamaktadır.

Tüm ürünlerimiz T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü tarafınca verilen Üretici Lisansı'na sahip olup fabrika bünyemizde yer alan kendi laboratuarımızda düzenli testlere tabi tutulmakta ve dünya ölçeğinde en yüksek imalat kalitesinin sürekliliği güven altına alınmaktadır.